УКРАЇНА

Українська компанія поставила майже 30 тисяч тонн щебеню для будівництва Керченського мосту — СБУ

4 жовтня, 2018 19:38
УКРАЇНА/Українська компанія поставила майже 30 тисяч тонн щебеню для будівництва Керченського мосту — СБУ
Зберегти
Вигляд
Співробітники Служби безпеки України викрили факт незаконного постачання українською компанією щебеню для будівництва Керченського мосту, який зв’язав Краснодарський край Росії та анексований Крим.

Співробітники Служби безпеки України викрили факт незаконного постачання українською компанією щебеню для будівництва Керченського мосту, який зв’язав Краснодарський край Росії та анексований Крим.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними відомства, зазначена компанія видобувала щебінь у кар’єрах, що належать громадянину РФ. Дозвільних документів на роботу фірма не мала.

Також зазначається, що українська фірма реалізовувала свою продукцію через посередників компанії, яка є дочкою російського «ОАО «Мостожелезобетонконструкция».

«Співробітники СБ України встановили, що це товариство під час закупівлі продукції українських постачальників виконувало роботи із будівництва так званого «кримського мосту». Загалом до Росії було здійснено двадцять п’ять поставок щебеню загальною масою двадцять вісім тисяч тонн. Через співпрацю української комерційної структури із російськими підприємствами, що провадять господарську діяльність на тимчасово анексованій території АР Крим, слідство вбачає у діях бізнесменів ознаки підтримки окупаційної адміністрації РФ на півострові», — йдеться у повідомленні.

За цим фактом СБУ відкрила провадження за статтею 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму у 2014 році після анексії півострова, з’єднав анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Пов`язані новини