Рішення Ransomware Protection автоматично відновлює файли на Google Диску, після чого їх можна завантажити на комп'ютер.

Американська компанія з офісом розробки в Україні Spinbackup випустила рішення, яке захищає дані в Google Диску від всіх видів вірусів-вимагачів: WannaCry, Petya та інших модифікацій.

Рішення Ransomware Protection автоматично відновлює файли на Google Диску, після чого їх можна завантажити на комп'ютер, йдеться у прес-релізі компанії.

Для користувачів G Suite рішення працює так: сервіс в режимі реального часу відстежує атаки вірусу Ransomware (віруси-вимагачі – Petya, WannaCry тощо) у хмарі Google Диску. Як тільки сканер виявляє атаку, наприклад, вірус починає зашифровувати файли, він блокує її джерело, визначає кількість пошкоджених файлів, а потім автоматично відновлює їх з останньої успішної резервної копії.

Сервіс відстежує роботу співробітників з корпоративними даними в Google хмарі – які сервіси і додатки отримали доступ до корпоративних даних користувачів, чи є ризики витоку корпоративної інформації, чи відбувається  аномальне завантаження даних на локальні пристрої або хмарні сервіси, хто і коли відправляє Gmail-поштою номери кредитних карток, надає доступ до корпоративних даних на Google Диск третім особам без домену, і багато іншого.

Spinbackup заснована у 2013 році, її головний офіс розташований в Сан-Франциско, розробка – в Україні, загалом в офісах Spinbackup працює 25 співробітників.

Раніше повідомлялося, що вірус Petya, який шириться Європою, США та Азією, насправді лише маскується під здирника, і був створений, щоб одразу видаляти всі дані з комп'ютера.

Нагадаємо, 27 червня комп'ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. У Національному банку України назвали це найбільшою «хакерською» атакою.  

Також повідомлялося, що вірус-вимагач вразив комп’ютери підприємств Європи та США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифровий апокаліпсис через недбалість: що треба знати про наймасштабнішу хакерську атаку в Україні.

Комп'ютерний вірус-вимагач Petya.А: як захиститись.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: