УКРАЇНА

Українці влаштували флешмоб на сторінці ФІФА через цькування хорватських футболістів після гасел «Слава Україні»

10 липня, 2018 16:58
УКРАЇНА/Українці влаштували флешмоб на сторінці ФІФА через цькування хорватських футболістів після гасел «Слава Україні»
Зберегти
Вигляд
Українці влаштували флешмоб на Facebook-сторінці Міжнародної федерації футболу (ФІФА) після того як остання винесла попередження гравцю національної збірної Хорватії Домагою Віді за відео з гаслом «Слава Україні».

Українці влаштували флешмоб на Facebook-сторінці Міжнародної федерації футболу (ФІФА) після того як остання винесла попередження гравцю національної збірної Хорватії Домагою Віді за відео з гаслом «Слава Україні».

У ФІФА розцінили вигук Віди як політичні та заявили про неприпустимість такої поведінки в межах Чемпіонату світу з футболу. Україна обурилася таким рішенням федерації. Відтак українці вирішили знизити рейтинг ФІФА хоча б у соцмережі та почали масово ставити найнижчі оцінки сторінці ФІФА у Facebook.

Флешмоб розпочався 9 липня, і станом на 7 ранку 10 липня на сторінці федерації 147 тисяч поміток з найнижчою оцінкою в 1 бал з 5 максимальних. Зазначимо, що за 7 годин на сторінці з'явилося 20 тисяч нових найнижчих оцінок.

У коментарях українці пишуть «Glory to Ukraine!», «Slava Ukraini!», «Glory to Croatia!»  як підтримку висловленим гаслам хорватських футболістів.

Українці почали порівнювати це з часами, коли збирався Майдан. Люди у соцмережах пишуть: «Хто готовий прийти опівночі на сторінку ФІФА? Беріть каву, чай, ковдри». 

Або ж: «Схоже, українці встановили перші намети на сторінці ФІФА».

Тим часом хорват Віда опублікував нове відео, в якому знову вигукнув «Слава Україні!».

7 липня Росія вилетіла із Чемпіонату світу з футболу, програвши Хорватії у серії післяматчевих пенальті. Відтак, Хорватія пройшла до півфіналу чемпіонату, де зіграє з командою Англії, яка раніше обіграла Швецію з рахунком 2:0.

Після матчу чвертьфіналу, у якому Хорватія перемогла з рахунком 4:3, колишні футболісти київського «Динамо» хорвати Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда записали відео. На ньому Віда вигукує «Слава Україні!», а Вукоєвич каже: «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!».

Сам хорватський футболіст пояснив, що слова «Слава Україні» були «не політичним посланням, а подякою за підтримку».

Проте ФІФА винесла попередження Віді «за неспортивну поведінку».

А хорватська федерація виключила зі своєї делегації колишнього гравця «Динамо» Огнєна Вукоєвича.

Українська федерація обурена цькуванням хорватського футболіста Віди через гасло «Слава Україні».

Пов`язані новини