ENRU

Українця Павла Гриба заарештували у Росії

Дев'ятнадцятирічного українця Павла Гриба, якого російські спецслужби викрали у білоруському Гомелі, заарештували у Краснодарі до 17 жовтня.

Про це повідомляє ТАСС.

Правоохоронні органи заарештували громадянина України Павла Гриба до 17 жовтня, повідомили в середу ТАСС в Жовтневому районному суді Краснодара.

«Варто запобіжний захід — арешт на два місяці. (Рішення) винесено 17 серпня», — повідомили в суді, зазначивши, що йдеться про «звинуваченого Гриба Павла Ігоровича, 1998 року народження, який перебуває в міжнародному розшуку».

Раніше адвокат заарештованого Андрій Сабінін повідомляв, що Гриба утримують у Краснодарі в СІЗО-5 Федеральної служби виконання покарань.

Сабінін розповів Громадському, як українця викрадали російські спецслужби.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

11 вересня російський адвокат сказав, що зміг зустрітися з Грибом у СІЗО Краснодара.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram