Суд в анексованому Криму знову на 2 місяці продовжив термін тримання під вартою українця Євгена Панова, якого російська влада судить у так званій «справі диверсантів».

Суд в анексованому Криму знову на 2 місяці продовжив термін перебування під вартою українця Євгена Панова, якого російська влада судить у так званій «справі диверсантів».

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Зазначається, що так званий «Верховний суд» Криму 7 лютого продовжив Панову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 9 квітня.

В КПГ повідомляють, що судове засідання проходило у закритому режимі.

«Рішення залишити Панова у СІЗО винесла суддя Олена Михалькова, а клопотав про продовження терміну «старший слідчий з особливо важливих справ слідчого відділу УФСБ Росії по Республіці Крим і місту Севастополю», підполковник юстиції Голишев М.А.», — йдеться у заяві.

Там додали, що чоловік  перебуває за гратами вже півтора року.

Також повідомляється, що у цілому, в «справі українських диверсантів» під арештом продовжують перебувати 12 осіб: Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Володимир Дудка, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Гліб Шаблій, Олексій Стогній, Геннадій Лимешко, Анна Сухоносова, Дмитро Долгополов. У цих справах правозахисники зафіксували незаконні методи ведення слідства і застосування тортур для отримання зізнань.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Російської Федерації  заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Фігуранти справи «кримских диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей утримувалися в московському СІЗО «Лєфортово».

Тепер Захтей перебуває в сімферопольському СІЗО, куди його та Євгена Панова повернули з московського СІЗО Лефортово.

2 червня суд у Криму продовжив до 7 серпня арешт Захтею.

6 жовтня термін тримання під вартою Панову продовжили до 9 грудня.

Поділитись: