Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху
Фото:

Офіс президента України

Україна не відмовляється платити пенсії громадянам, які виїхали на постійне проживання до Ізраїлю. У цьому президент Володимир Зеленський запевнив прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху.

Про це йдеться у відповіді прес-служби президента України на запит агенції «Інтерфакс-Україна».

«Президент Володимир Зеленський наголосив Нетаньяху, що Україна не відмовляється від цієї домовленості. Глава Української держави пообіцяв сприяти тому, щоб після парламентських виборів новий Кабінет міністрів почав процес підготовки ратифікації документа і це питання було розглянуто Верховною Радою», — йдеться у відповіді.

У прес-службі підкреслили, що питання про пенсійне забезпечення мешканців Ізраїлю з українським походженням порушила саме ізраїльська сторона.

Україна та Ізраїль підписали угоду про соціальне забезпечення громадян обох держав у вересні 2012 року в Нью-Йорку: документ підписали міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман.

Нагадаємо, 19 серпня Зеленський та Нетаньяху вперше зустрілися і провели переговори у Києві. Це був перший візит прем'єра Ізраїлю до України за 20 років.

Автор: Ігор Бігун

Поділитись: