Запаси газу у підземних сховищах станом на кінець жовтня досягли рекордного показника за останні 4 роки. Так, Нафтогаз закачав туди близько 17,1 мільярда кубометрів газу.

Минулого року за цей же період компанія закачала газу на 2% менше — 16,8 мільярда кубометрів. При цьому, у Нафтогазі зазначають, що станом на кінець минулорічного опалювального сезону у сховищах залишалось 7,4 мільярда кубометрів газу.

«Таким чином, Україна наразі має в підземних сховищах газу обсяги природного газу, достатні для сталого проходження опалювального періоду», — констатують у Нафтогазі.

Нагадаємо, що у жовтні Укртрансгаз повідомляв, що планує модернізувати одне з найбільших підземних сховищ газу в Україні за 1 мільярд гривень.

Раніше у Міністерстві регіонального розвитку повідомляли про проблеми у підготовці до опалювального сезону у декількох населених пунктах.

Нагадаємо, що напередодні Нафтогаз залучив міжнародну аудиторську фірму ПрайсвоерхаузКуперс для здійснення розділення на дві компанії.

Нагадаємо, що 25 квітня адвокати норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co, які представляли інтереси Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді, радять компанії відкласти виведення з-під її управління Укртрансгазу. На думку юристів, це становить загрозу для майбутнього отримання Україною компенсації Газпрому за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше у Нафтогазі відклали рішення про розділення компанії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile