У серпні Україна відкриє 18 нових візових центрів для консульського обслуговування іноземців у 16 країнах світу.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Відтак із серпня 2019 року мережа візових центрів України, які обслуговують іноземці, охоплюватиме 74 міста в усьому світі.

На додаток до існуючих 56 візових центрів нові з'являться у таких містах: Сідней (Австралія), Кабул (Афганістан), Мінськ (Білорусь), Лондон (Велика Британія), Александрія (Єгипет), Тель-Авів (Ізраїль), Ахмедабад, Гайдарабад, Чандігарх (Індія), Доха (Катар), Мехіко (Мексика), Гаага (Нідерланди), Веллінгтон (Нова Зеландія), Маскат (Оман), Рамалла (Палестина), Бангкок (Таїланд), Анталія (Туреччина), Париж (Франція).

«Іноземці, які проживають у країнах розташування центрів, зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо)», — йдеться у повідомленні департаменту..

Центри здійснюватимуть технічний супровід візових досьє та сприятимуть заявникам, а безпосереднє рішення про оформлення/відмову в оформленні віз ухвалюватимуть, як і раніше, консули України у відповідних закордонних дипломатичних установах.

Поділитись: