У Державній фіскальній службі України повідомили, що у січні 2019 року українці сплатили 19,1 мільярда гривень єдиного соціального внеску. Це перевищує розрахований плановий показник на 12,2%.

Зазначається, що проти січня 2018 року надходження від ЄСВ до бюджету Пенсійного фонду зросли на 26,1% або на 4 мільярди гривень.

Загалом за 2018 рок Українці сплатили 228 мільярдів гривень ЄСВ.

«ДФС й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог», — зазначають в ДФС.

Раніше у Міністерстві соціальної політики запропонували підвищити ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці на 7-15%.

Нагадаємо, що раніше депутати Ради проголосували закон, яким збільшуються видатки на пенсії у 2018 році коштом скорочення деяких соціальних програм.

Єдиний соціальний внесок — це обов’язковий збір, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці своїх працівників. Його розмір складає 22% від окладу працівника за місяць. Кошти від збору йдуть на потреби Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile