Українські громадяни майже однаково оцінюють діяльність народних депутатів від фракції «Голос» Святослава Вакарчука та від «Опозиційної платформи — За життя» Юрія Бойка. У негативному ставленні Бойко програє на один відсоток.

Про це свідчать дані соціологічного опитування від Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно з результатами опитування, до Вакарчука у кінці листопада позитивно ставляться 23% респондентів, негативно — 32%. Показники Юрія Бойка приблизно такі ж: 23% ставляться до нього позитивно, 33% — негативно.

Діяльність депутата від «Європейської Солідарності» Петра Порошенка станом на кінець листопада позитивно оцінюють 12% опитаних, негативно – 64%. У лідерки ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко підтримка трохи вища: 20% і 41% відповідно.

Віктора Медведчука з ОПЗЖ позитивно оцінили 15% учасників дослідження, негативно — 44%. Його колегу по фракції Вадима Рабіновича —15% і 41% відповідно.

Опитування проводили 22-25 листопада 2019 року у формі телефонних інтерв'ю. В опитуванні взяло участь 1500 респондентів, які репрезентують населення України за віком, статтю та місцем проживання. Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%

Відповідно до цього ж опитування, лише 22% українців готові підтримати скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, 59% українців виступають проти цього.

Відповідно до даних «Центру Разумкова» за 11 листопада, українці найбільше довіряють Збройним силам, волонтерам і президенту Володимиру Зеленському, а найменше — російським медіа та судовій системі загалом.

Поділитись: