Українські спортсмени виграли ще дві медалі Юнацьких Олімпійських ігор.

18-річний боксер Тарас Бондарчук став срібним призером змагань у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Крім того, українська спортсменка Софія Лискун стала вже дворазовою медалісткою Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у воду. До «срібла» в індивідуальних стрибках з вишки 10 метрів вона додала «бронзу» командно першості.

17 жовтня гімнастка Христина Погранична принесла Україні 20-ту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Спортсменка отримала срібну медаль з художньої гімнастики. До того український легкоатлет Михайло Кохан здобув золоту медаль з метання молота на юнацьких Олімпійських іграх-2018, які відбуваються в Аргентині.Також дві золоті медалі здобули українські спортсменки: Валерія Іваненко — у метанні молота, а Ярослава Магучіх — у стрибках у висоту.

Нагадаємо, першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині здобула українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній.

Літні юнацькі Олімпійські ігри 2018 року, офіційно відомі як «III літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018» відбулися з 6 по 18 жовтня в Буенос-Айресі, в Аргентині. Участь у змаганнях беруть спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років.

Поділитись: