Понад половина опитаних українців позитивно ставляться до «Міжнародних авіаліній України», водночас негативно оцінюють роботу авіакомпанії «Мотор Січ».

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного протягом 8 — 20 вересня 2019 року.

В опитуванні взяли участь 1025 респондентів, які мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

Відповідно до результатів, серед авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України», Wizz Air, Ryan Air, SkyUp, Ernest Airlines та «Мотор Січ» українці найбільш позитивно ставляться саме до МАУ. Так, 51,4% респондентів ставляться до української авіакомпанії позитивно, а 19,9% — негативно. 

Водночас, авіакомпанія «Мотор Січ» із Запоріжжя українцям подобається значно менше: 19,6% опитаних задоволені її роботою, а 14,5% — ні. 

Серед закордонних авіакомпаній українці найбільше задоволені діяльністю угорської Wizz Air (40,6% позитивно), найменше — італійською Ernest Airlines (20,2%).

«Міжнародні авіалінії України» — приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна у 1992 році та повністю приватизована у 2011-му. Базовим аеропортом МАУ є «Бориспіль», у складі компанії — 41 літак. Виконує понад 1100 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень, а також забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів до більш як 3000 міст світу.

Авіакомпанія ПАТ «Мотор Січ» — авіакомпанія України, що розташовується в Запоріжжі, заснована у 1984 році. Згідно з даними компанії, станом на сьогодні має 9 літаків, які здійснюють регулярні пасажирські міжнародні та внутрішні рейси, пасажирські і вантажні чартерні рейси, а також спеціальні рейси, що забезпечують діяльність головного підприємства.

Авторка: Вікторія Коломієць
Поділитись: