Українські бізнесмени долучилися до соціальної кампанії МОЗ #ПідтримуюЛікарів та запустили платформу, де кожен може допомоги українським медикам, які інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2 при виконанні своїх обов'язків.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

У відомстві уточнили, що за перші 5 днів існування проєкту вдалося зібрати вже 5 млн 147 тис. гривень. Загалом долучилися 4 811 меценатів.

Для отримання допомоги необхідно залишити заявку на сайті helpdoctors.com.ua, підтвердити статус медичного працівника та діагноз інфікування коронавірусом. Там же українці можуть пожертвувати кошти.

«Зараз українські лікарі як ніколи потребують підтримки та добрих слів. Подякувати їм за самовіддану роботу — найменше, що може зробити кожен з нас», — інформує МОЗ.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я запустило соціальну кампанію #ПідтримуюЛікарів і закликало кожного подякувати медикам, які під час пандемії рятують життя.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: