Війна / Донбас

Українські військові відбили атаку диверсантів і захопили одного бойовика

Штаб ООС
Війна/Донбас/Українські військові відбили атаку диверсантів і захопили одного бойовика
Зберегти
Вигляд
На Донбасі група Сил спеціальних операцій після бою з диверсійною групою захопила в полон бойовика.

«Бійці-спецпризначенці, які діяли у смузі оборони однієї з бригад на Північному напрямку, завчасно виявили висування ворожої ДРГ до наших спостережних постів. В ході короткого бою ворог відступив. Чотирьох диверсантів було знищено, одного захоплено в полон», — повідомили в штабі операції Об’єднаних сил.

У штабі додали, що силовики проводять допит захопленого бойовика.

Як повідомлялося, 17 лютого бойовики здійснили спробу виходу диверсійно-розвідувальної групи, але ЗСУ відбили атаку і взяли в полон бойовика.

Нагадаємо, 17 лютого в «Закарпатському легіоні» підтвердили, що їхній солдат потрапив у полон бойовиків «ДНР».

Нагадаємо, 10 лютого внаслідок обстрілу бойовиків боєць «Закарпатського легіону» ймовірно через отриману контузію втратив орієнтування на місцевості та зник. У бригаді допустили, що він потрапив у полон.

Також повідомлялося, що 2 січня сайти бойовиків повідомили про полоненого солдата. У Закарпатській бригаді заявили лише про зникнення бійця на Донбасі в ніч з 28 на 29 грудня. Також 128-а бригада підтвердила, що номер автомата, фото з яким опублікував один з ресурсів бойовиків, належить саме зниклому бійцю.

Пізніше «Закарпатський легіон» визнав, що їхній боєць — Качинський Андрій із села Берестівка Володимирецького району Рівненської області — потрапив у полон бойовиків.

Марко Погуляєвський/

Пов`язані новини