Українських братів-тенісистів Гліба та Вадима Олексієнків довічно дискваліфікували та оштрафували на 250 тисяч доларів за звинуваченнями у договірних матчах та незаконних ставках. Про це повідомив Tennis Integrity Unit — антикорупційний орган, який охоплює увесь професійний теніс.

Справу проти українських 35-річних спортсменів порушили, спираючись на розслідування Tennis Integrity Unit. Канадський юрист та член Міжнародного спортивного арбітражного суду Річард Макларен визнав братів винними у договірних матчах у Румунії, Росії, Німеччині та Туреччині. Усі ці випадки датовані червнем 2015 –січнем 2016 року. На цих матчах спортсмени самі ж за допомогою посередника робили ставки на результати змагань.

Рішення спортивного суду означає, що відтепер Олексієнки не зможуть брати участь в авторитетних змаганнях, або навіть відвідувати їх.

Олексієнки ніколи не були в числі кращих тенісистів. Вадим Олексієнко посідає 1113-ту позицію в одиночному рейтингу. Його найкращим результатом в кар’єрі була 497 сходинка. Його брат Гліб Олексієнко зараз на 1724-й позиції, його кращим результатом була 609-та сходинка.

Раніше в Україні викрили злочинне угрупування, яке влаштовувало «договірні» футбольні матчі. Глава МВС Арсен Аваков заявив, що до складу злочинних груп входили президенти клубів, колишні та чинні гравці, арбітри, тренери, навколофутбольні комерційні структури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Договорняк»: що треба знати про корупційний скандал в українському футболі.

Поділитись: