Світ / Сусідні країни

Український автобус зітнувся з 4 легковиками у Польщі: семеро постраждалих

Польське радіо
Світ/Сусідні країни/Український автобус зітнувся з 4 легковиками у Польщі: семеро постраждалих
Зберегти
Вигляд
У Польщі поблизу міста Бохня Малопольського воєводста на автостраді А4 (з України до Німеччини) 4 листопада сталося зіткнення чотирьох легкових автомобілів та двоповерхового автобуса з України.

Унаслідок інциденту постраждали семеро людей, серед яких двоє дітей та вагітна жінка. Спершу їм надали допомогу на місці, а потім доставили до лікарні для подальшої діагностики. Наразі не повідомляється, громаданами якої країни є постраждалі.

Водночас «Польське радіо» повідомило, що 72 пасажирів українського автобуса доставили до школи у місті Прошувки, звідки їх мав забрати інший автобус.

Раніше у Києві біля бізнес-центру «Парус» автокран зіткнувся з авто, унаслідок чого була пошкоджена 21 машина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світлофори не винні: чи потрібен жовтий

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

У липні Верховна Рада підтримала за основу законопроект, який пропонує запровадити покарання у вигляді позбавлення волі на 8-10 років у випадку, якщо водій у нетверезому стані спричинив смертельну ДТП.

У листопаді 2017 року МВС України пропонувало посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Смертельні дороги: як боротися з ДТП в Україні?

Пов`язані новини