Життя

Документальний фільм про хлопчика з Донбасу «Віддалений гавкіт собак» отримав гран-прі фестивалю «АРТДОКФЕСТ»

Режисер Олександр Течинський
Життя/Документальний фільм про хлопчика з Донбасу «Віддалений гавкіт собак» отримав гран-прі фестивалю «АРТДОКФЕСТ»
Зберегти
Вигляд
Документальний фільм про хлопчика з Донбасу «Віддалений гавкіт собак» отримав гран-прі міжнародного фестивалю «АРТДОКФЕСТ». Український фільм «Дельта» став кращою документальною стрічкою.

Про це повідомив режисер стрічки «Дельта» Олександр Течинський. Він також зазначив, що український фільм «Домашние игры» отримав Диплом журі.

Документальний фільм про Донбас «The Distant Barking of Dogs» («Віддалений гавкіт собак», ред.) офіційно пройшов кваліфікацію американської кінопремії «Оскар» та потрапив до лонг-листу.

«The Distant Barking of Dogs» розповідає історію 10-річного хлопчика з Донбасу, який живе біля лінії фронту. Його знімали у селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Село Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але регулярно потрапляє під обстріли.

У 2017 році фільм The Distant Barking of Dogs переміг на Фестивалі документального кіно в Амстердамі.

У лютому цього року фільм переміг у номінації «Найкращий документальний фільм» на фестивалі у Швеції.

Фільм «Дельта» отримав головну нагороду Журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ).

«Дельта» — документальна картина, яка розповідає про мешканців міста Вілкове, що розташоване в дельті Дунаю. Люди заробляють на життя важкою працею, проте не припиняють радіти життю.

Пов`язані новини