Громадська організація «Український кіберальянс» (Ukrainian Cyber Alliance) оголосила про припинення роботи з пошуку та реагування на кіберзагрози, поки правоохоронці не вибачаться за проведені обшуки та не знімуть обвинувачення у зламі системи аеропорту «Одеса».

Про це на прес-конференції заявив член кіберальянсу Тім Карпінський, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми зупиняємо усю діяльність в цій країні, поки не буде встановлена справедливість, з наших членів не будуть зняти ці абсурдні обвинувачення і не буде вибачень», — сказав він.

Карпінський уточнив, що «Український кіберальянс» припиняє діяльність, пов’язану із співпрацею з державними органами та правоохоронцями.

«Тепер не буде жодних нічних дзвінків про допомогу, не буде публікацій, не буде консультацій удень та вночі різним державним силовим відомствам. Все зупинилось», — додав він.

Також в організації розповіли, що планують звернутися до Держбюро розслідувань через, на їхню думку, перевищення повноважень з боку поліції. Крім цього, вони через суд намагатимуться повернути вилучені під час обшуків речі.

Нагадаємо, 25 лютого правоохоронці прийшли з обшуками до учасників та засновників «Українського кіберальянсу». Їх підозрюють у несанкціонованому втручанні в систему одеського аеропорту.

У самій організації запевнили, що не мають стосунку до розміщення на табло аеропорту фото екоактивістки Грети Тунберг з лайливим написом англійською.

Український кіберальянс (Ukrainian Cyber Alliance) — спільнота українських кіберактивістів з різних міст України і куточків світу, яка виникла навесні 2016 року з об'єднання двох груп кіберактивістів FalconsFlame і Trinity, пізніше до альянсу приєдналася група кіберактивістів RUH8 та окремі кіберактивісти групи КіберХунта.

Поділитись: