Український політв'язень Володимир Балух, якого незаконно утримують в колонії у Тверській області Російської Федерації, закликав не втручатися в діяльність його захисників.

Відповідне лист-звернення до консульства України в РФ оприлюднив адвокат українця Дмитро Дінзе на своїй сторінці у Facebook.

«Мені стало відомо, що ініціатором відвідування мене в колонії адвокатом Берманом Д.Б. стала Вікторія Івлєва без узгодження з моїми адвокатами Дінзе О.Н. і Дінзе Д.В. При цьому під час спілкування зі мною адвокатом Берманом Д.Б. не була отримана моя згода на поширення конфіденційної інформації, повідомленої мною, крім інформації про оголошення протестного голодування», — йдеться у листі.

Балух наголосив, що його інтереси, у тому числі в колонії, представляють адвокати Ольга та Дмитро Дінзе.

«Прошу не втручатися у сферу діяльності адвокатів Дінзе, що діють в моїх інтересах і з моєї особистої згоди, інших адвокатів та інших осіб, зокрема Вікторії Івлєвої, і священнослужителів, крім мого духовного наставника, архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента», — заявив він.

Нагадаємо, у серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів». На початку жовтня 2017 року суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. За його підсумками у січні 2018 року суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Улітку 2018 року підконтрольний окупаційній владі Роздольненський районний суд Криму визнав українського політв’язня Володимира Балуха винним у нібито побитті начальника ізолятору тимчасового тримання та засудив його до 5 років позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів.

27 червня 2019 року український політв'язень Володимир Балух повторно оголосив голодування в російській колонії. До цього він тримав голодування 206 днів, вживаючи тільки по кілька ложок вівсяного киселю, сухарі, воду та чай з медом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile