У державній компанії Укренерго пропонують протестувати наявність попиту серед іноземних інвесторів на акції компанії для того, або провести правильну приватизацію.

Про це повідомив заступник директора з інвестицій Укренерго Володимир Кудрицький під час дебатів «Державні інфраструктурні монополії: залишити не можна приватизувати», передає «Укрінформ».

«Наш прибуток залежить від регулятора, а щоб залучати приватні інвестиції, ця модель регулювання має бути змінена. Тому для правильної приватизації нам треба, по-перше, змінити регулювання, а по-друге, на якійсь частині акцій попередньо протестувати, чи є інтерес у західних інвесторів до підприємства», — повідомив Кудрицький.

Укренерго — державна компанія, що обслуговує магістральні та міждержавні лінії енергопередач, а також централізовану диспетчерську об’єднаної енергосистеми України.

Раніше стало відомо, що Укренерго подало позов проти Росії до міжнародного арбітражу. Компанія хоче отримати відшкодування за втрачені внаслідок анексії Криму активи.

6 лютого 2019 року компанію передали в управління Мінфіну в межах запровадження Україною енергетичного законодавства ЄС.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile