Укрпошта рекомендує попередньо оформлювати відправлення онлайн для зручності, скорочення часу перебування у відділенні та безпеки у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Про це Укрпошта повідомила у Facebook.

«Цінуй свій час та будь у безпеці з Укрпоштою. Оформлюй відправлення в особистому кабінеті або мобільному додатку Укрпошти. Створи своє відправлення онлайн, покажи його номер працівнику пошти і справу зроблено. Швиденько додому», — йдеться у повідомленні.

У компанії додають, що таким чином клієнти проводитимуть мінімум часу у відділенні та отримають максимальну зручність при відправленні.

Нагадаємо, в усіх населених пунктах України почала діяти послуга безкоштовного доставлення громадянам медичних товарів. Послугу здійснює Укрпошта через портал Liki24.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 480 випадків інфікування коронавірусом, із них 11 людей померли. Ще 6 пацієнтів одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: