На час карантину Укрпошта припинить стягнення плати за зберігання посилок українців, навіть, якщо термін безкоштовного зберігання посилки вичерпається.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства інфраструктури.

Таке рішення в Укрпошті ухвалили у зв'язку із запровадженням карантину. Там вважають, що це дозволить зменшити черги у відділеннях та можливості для поширення вірусу.

«З 17 березня 2020 р. і до закінчення карантину в усіх об’єктах поштового зв’язку плата за зберігання реєстрованих поштових відправлень, зокрема «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта SmartBox» не стягується», — повідомляють в Мінінфраструктури.

Там уточнюють, що плата не стягуватиметься також за зберігання імпортних посилок з-за кордону.

Напередодні у відділеннях Укрпошти почали малювати спеціальні лінії, які показуватимуть відстані, на яких мають перебувати громадяни одне від одного, щоб зменшити ймовірність передачі вірусів.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення. Також у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись: