Укрзалізниця з 26 листопада відкриє продаж квитків на поїзди, які курсуватимуть після 9 грудня. Наразі на сайті Укрзалізниці неможливо купити квитки на ці дати.

У прес-службі наголосили, що з 9 грудня запроваджують новий графік руху пасажирських поїздів на 2018/2019 роки. Найближчим часом квитки з’являться в продажу на порталі бронювання квитків booking.uz.gov.ua та в залізничних касах.

В Укрзалізниці пояснили, що зараз до графіка руху вносяться остаточні зміни, пов’язані з проведенням ремонту інфраструктури та запуском швидкісного експреса до аеропорту «Бориспіль».

«Також завершується робота щодо призначення додаткових поїздів, і з 5 грудня розпочнеться продаж квитків на поїзди, що курсуватимуть у період масових перевезень під час новорічних та різдвяних свят», — додали у компанії.

10 листопада Укрзалізниця призупинила продаж квитків на поїзди далекого сполучення на дати після 9 грудня.

Нагадаємо, перший швидкісний потяг до аеропорту «Бориспіль» почне курсувати з 1 грудня. Укрзалізниця підготувала 5 рейкових автобусів, що курсуватимуть з Києва до Борисполя.

Укрзалізниця розглядає можливість цілодобової роботи експрес-потягів з залізничного вокзалу Києва до аеропорту «Бориспіль».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місяць до старту електрички Київ-аеропорт Бориспіль: репортаж-експеримент

Наприкінці вересня 2018 року Укрзалізниця змінила свій логотип та провела ребрендинг, на що не було витрачено державних коштів.Поділитись: