В Укрзалізниці провели ребрендинг компанії та змінили логотип.

В Укрзалізниці провели ребрендинг компанії та змінили логотип.

Презентація нового логотипу відбулася на центральному вокзалі Києва, 27 вересня.

Як зазначається, оновлений логотип має «поєднувати кращі традиції компанії та її потужний потенціал розвитку».

Новий логотип Укрзалізниці на вантажному вагоні / Фото: Міністерство інфраструктури України

За словами очільника Укрзалізниці Євгена Кравцова, на розробку нового бренду Укрзалізниці «не було витрачено жодної гривні».

«Робота над логотипом проводилась протягом останніх півроку. І ми не витратили на розробку жодної гривні», — повідомив Кравцов, передає «Інтерфакс-Україна».

Новий логотип Укрзалізниці на пасажирському вагоні / Фото: Міністерство інфраструктури України

В Укрзалізниці повідомили, що не проводитимуть радикальної зміни з метою заміни старих логотипів та написів на нові, а сам перехід на використання нового іміджу буде відбуватися поступово.

«Ми не будемо навмисне перефарбовувати старі назви та проводити заходи по зміні старого логотипу. Нові вагони будуть їздити з новим логотипом. Таким чином можна буде спостерігати, як змінюється компанія», — зазначив очільник Укрзалізниці.

Розробкою нового логотипу компанії займалось креативне агентство Galagan. Зазначається, що нове лого базується на принципах мінімалізму та зображує поєднання букв «У» та «З» у формі локомотива, що рухається вперед.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. 25 вересня до України доставили ще 7 локомотивів.

Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

Також Укрзалізниця повідомила, що домовляється про співпрацю з французькою Alstom та китайською CRRC

Поділитись: