УКРАЇНА

Укрзалізниця підготувала 5 рейкових автобусів, що курсуватимуть з Києва до Борисполя

24 вересня, 2018 11:33
УКРАЇНА/Укрзалізниця підготувала 5 рейкових автобусів, що курсуватимуть з Києва до Борисполя
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниця провела підготовку 5 рейкових автобусів, що курсуватимуть між центральним вокзалом Києва та міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Укрзалізниця провела підготовку 5 рейкових автобусів, що курсуватимуть між центральним вокзалом Києва та міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Рейкові автобуси виготовила польська компанія Pesa Bydgoszcz SA. Кожен транспортний засіб розрахований на близько 90 пасажирських місць.

«Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо «Гречани», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Він зазначив, що перший потяг до «Борисполя» почне курсувати маршрутом вже у 2018 році.

«Проведено ремонт основних вузлів рейкових автобусів, зокрема дизельних двигунів, систем опалення, вакуумних туалетів, здійснено модернізацію системи радіозв’язку та системи сповіщення пасажирів, оновлено інтер’єр кабіни машиніста, інформаційні табло, на черзі — оновлення інтер’єру салону та фарбування кузовів вагонів», — йдеться у повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Також зазначалось, що загалом на маршруті до аеропорту курсуватиме 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та 2 поїзди PESA 630м на 192 місця.

Раніше про випередження графіку будівництва залізниці повідомляв очільник Укрзалізниці Євген Кравцов. Він заявив, що перший швидкісний потяг з київського вокзалу до міжнародного аеропорту «Бориспіль» відправиться 1 грудня 2018 року.

Напередодні Кабмін схвалив проект будівництва залізниці до «Борисполя». Її вартість складе 583,2 мільйони гривень.

Нагадаємо, що 22 травня в Укрзалізниці повідомили, що проект швидкісної залізниці до аеропорту «Бориспіль» готовий на 25%, а після запуску вартість проїзду там складатиме 80 гривень.

Наприкінці березня повідомлялося, що в Укрзалізниці готуються до будівництва експресу Київ-Бориспіль.

16 лютого уряд підтримав будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му

Також в НБУ повідомляли, що частка безготівкових розрахунків в Україні сягнула майже 50%.

Пов`язані новини