Укрзалізниця призначила на 27 березня спецрейс поїзда №906 Київ — Москва та зворотно для того, щоб відвезти росіян та повернути українців, котрі у зв’язку з карантином не мають змоги самостійно перетнути кордон.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Поїзд відправиться з Києва 27 березня о 18:36, а до Москви прибуде 28 березня о 10:14. У зворотному напрямку поїзд під №905 відправиться з Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32.

Квитки на цей поїзд доступні на сайті УЗ, вартість квитків — 3333,31 грн. Станом на 18:30 26 березня там доступно 236 місць у купе.

Спецрейс здійснюють за дорученням Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури.

Раніше повідомлялось, що евакуаційними поїздами «Інтерсіті+» сполучення Перемишль — Київ в Україну вже повернулось понад 1150 тисячі громадян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: