Станом на 22:00 25 березня в Україні лабораторно підтверджено 145 випадків інфікування коронавірусом. З них 5 — летальні.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, посилаючись на дані Центру громадського здоров'я.

Там зазначили, що за добу виявили 32 нових випадки коронавірусу.

У Центрі громадського здоров'я уточнили, що новий летальний випадок зафіксували на Івано-Франківщині. Відтак, там тепер двоє померлих від коронавірусу: раніше стало відомом про 56-річну жінку.

ОНОВЛЕНО: у МОЗ уточнили, що 25 березня померла жінка в Івано-Франківську. 23 березня вона разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію. Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті.

Її чоловік наразі продовжує перебувати в лікарні, його стан середнього ступеня тяжкості.

У ЦГЗ кажуть, що перші випадки COVID-19 25 березня зафіксували у Вінницькій, Луганській та Херсонській областях. Раніше повідомлялося також про Сумщину

Протягом доби, за даними Центру, найбільше випадків коронавірусу зафіксували в Івано-Франківській (11), Запорізькій (5), Тернопільській (4), Одеській (3) областях і у Києві (5).

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив дію карантину по всій країні до 24 квітня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Наразі зафіксовано 5 летальних випадків — померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: