Укрзалізниця не відкривала продаж квитків на дати після 20-го грудня через запуск нового експресу з Києва до аеропорту «Бориспіль».

Про це Громадському повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

«Чому ми не відкривали квитки? Тому що ми завершували корегування графіку руху поїздів у зв’язку із запровадженням експресу Київ-Бориспіль. Ми не могли відкрити продаж, оскільки допоки ми не знаємо остаточний графік руху поїздів — ми не можемо відкрити продаж. Тому що ми вказуємо час відправлення і якщо в результаті коригування часу, наприклад, він зміниться на раніше, люди які купують квитки, просто не встигнуть. Саме тому ми остаточно фіналізуємо графік і потім відкриваємо продаж. Це дещо форс-мажорна обставина, але вже все нормалізовано».

Красносштан наголосив, що зараз ситуація з продажем квитків стабілізувалася, попри великий попит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Купити квиток на поїзд: в онлайн-системі продажу квитків Укрзалізниці стався збій

Нагадаємо, Укрзалізниця призначила 30 додаткових пар поїздів на новорічні свята

30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поїздка експресом Київ-Бориспіль коштувала мені 550$ — пасажир, який спізнився на літак. Наступного дня УЗ компенсувала чоловікові $550.

Поділитись: