Укрзалізниця почала продавати квитки на плацкартні вагони, що курсуватимуть у складі пасажирських поїздів далекого сполучення з 1 червня. Квитки продаватимуть лише на половину місць у цих вагонах.

Про це повідомив виконувач обов’язків правління Укрзалізниці Іван Юрик.

«Ми пішли назустріч пасажирам, розуміючи, що не кожен може дозволити собі оплатити поїздку у вагоні купе чи СВ. У продажу будуть наявні квитки на два місця в плацкарті з чотирьох зліва та на одне бокове місце», — додав він.

Зокрема, відкрито продаж квитків у 20 плацкартних вагонах у складі поїздів № 98/97 сполученням Київ — Ковель (10 вагонів); № 125/126 Київ — Костянтинівка (3 вагони), № 10/9 Київ — Маріуполь (1 вагон), № 102/101 Київ — Херсон (6 вагонів).

Юрик нагадав, що у вагонах купе також будуть доступні лише 50% місць. Він додав, що у разі подорожі сім’єю в поїзді є можливість звернутись до провідника з проханням розміщення в одному купе, адже члени сім’ї й так перебувають у постійному контакті.

Нагадаємо, з 1 червня Укрзалізниця відновила пасажирські перевезення Україною після понад двох місяців карантину. Так перший поїзд відправився зі станції «Київ-Пасажирський» до Костянтинівки.

Поділитись: