Світ

Укрзалізниця витратить 850 млн євро від ЄС на ремонт 9 залізничних ділянок

Укрзалізниця
Світ/Укрзалізниця витратить 850 млн євро від ЄС на ремонт 9 залізничних ділянок
Зберегти
Вигляд
В Укрзалізниці повідомили, що готові використати 850 мільйонів євро від Євросоюзу на проведення робіт з реконструкції та ремонту колій. Зокрема, там вже розробили 9 проектів.

Так, коштом ЄС планують провести модернізацію дільниці Ковель-Ягодин-державний кордон з майбутньою електрифікацією, реконструкцію колії на станції Підбірці, будівництво нової тягової підстанції на станції Роздільна, електрифікація дільниці Бердичів-Коростень-Бережесть, збільшення пропускної спроможності на дільниці Гребінка-Полтава.

«Укрзалізниця має висококваліфікованих фахівців, усі технічні та технологічні рішення. У разі виділення Єврокомісією коштів на залізничні проекти Укрзалізниця готова реалізувати їх якісно та в стислі терміни», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Загалом в Укрзалізниці сподіваються, що допомога ЄС дозволить провести ремонт та реконструкцію близько 530 кілометрів колій.

Зазначимо, що загальний обсяг інвестицій в рамках проекту Єврокомісії щодо розвитку транспортних шляхів країн Східної Європи складає 13 мільярдів євро, з яких 850 мільйонів євро підуть на ремонт української залізниці.

Всі проекти, що фінансуються ЄС, мають завершити до 2030 року.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що протягом 2018 року відремонтували рекордну кількість залізниць.

У липні повідомлялось, що Україна отримала 75 мільйонів євро кредиту від ЄС на ремонт доріг.

Раніше зазначалось, що Державна аудиторська служба виявила 190 мільйонів гривень порушень у роботі Укравтодору.

Пов`язані новини