Протягом 2018 року Укрзалізниця здійснила ремонт та реконструкцію близько 2000 кілометрів колій — це найбільший показник за останні 5 років.

Зазначається, що протягом року реконструйовано 281,5 км колій, капітальним ремонтом відремонтовано 273,3 км колій, середнім ремонтом – 809,9 км колії та комплексно-оздоровчим – 549,7 км колій.

Найбільше колій відремонтували у напрямках з Києва до Львова, зі Львова до Чопа, а також у напрямку Фастів-Покровськ, Ягодин-Козятин та Київ-Ніжин.

 «У 2017 році Україну було включено до індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T. І вже у 2018 році на мережі TEN-T ми реконструювали близько 300 км колій. Завдяки цим ремонтам ми продовжили розвиток транзитного потенціалу країни. У цьому році плануємо не збавляти темпи», — зазначив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Напередолдні в Укрзалізниці підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.

Раніше повідомлялось, що протягом 2019 року Укрзалізниця планує підвищити ціни на квитки на 12,4%.

Також повідомлялося, що Укрзалізниця планує інвестувати до $1 млрд в економіку, але за умови підвищення вартості вантажних тарифів.

Також в Укрзалізниці повідомляли, що потребують 1 трильйона гривень інвестицій, зокрема 111 мільярдів гривень — на забезпечення пасажирських перевезень.

Поділитись: