В Україні стартував продаж квитків на поїзд сполученням Мукачево-Кошице. Вартість квитка починається від еквівалента 7,5 євро.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Там нагадують, що новий поїзд почне курсувати 9 червня. Квитки на нього можна купити лише у міжнародних касах Укрзалізниці.

«У Мукачево ці поїзди матимуть зручне стикування із поїздами до практично всіх регіонів України. Зі словацького боку буде зручне стикування з поїздами Інтерсіті та нічними поїздами до Праги, Братислави та інших міст ЄС», — повідомив директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

Загалом у напрямку Кошице курсуватимуть два поїзди: Кошице-Мукачево та Мукачево-Кошице.

Так з Мукачево до Кошице можна поїзди відправлятимуться о 14.54 та 18.20, а прибуватиме до Кошице о 18.13 та 21.33 відповідно.

Маршрут обслуговуватиме словацька залізнична компанія ZSSK.

Перший рейс поїзда до Кошице відбудеться 9 червня 2019 року. Очікується, що до словацького міста можна буде дістатися за 4 години.

Раніше повідомлялось, що до Мукачева прибув перший тестовий поїзд словацької залізничної компанії. Регулярне сполучення Кошице-Мукачеве планували запустити у червні 2019 року.

Зазначимо, що раніше свій інтерес до здійснення залізничних рейсів до Мукачева висловили у приватній залізничній компанії RegioJet.

Однією з ключових перешкод, чому наразі не можна здійснювати прямі залізничні перевезення у напряму до України з ЄС є те, що в ЄС та в Україні колії мають різну ширину. Єдина колія європейського зразка, що сполучає українське місто та ЄС прокладена з Мукачева. Зокрема, минулого року нею пустили поїзд сполученням Мукачево-Будапешт.

Поділитись: