Державна агенція автомобільних доріг України (Укравтодор) координуватиме роботу Укрзалізниці для того, аби та вчасно довозила вантажі, необхідні для будівництва та ремонту доріг.

Про це повідомляють у Кабінеті міністрів України.

Така взаємна координація державних установ має пришвидшити ремонтні роботи та мінімізувати затримки у доставці вантажів, вважає голова Укравтодору Олександр Кубраков.

«Укравтодор бере на себе координаційну роль для належного планування вантажних перевезень дорожньо-будівельними маршрутами Укрзалізниці. Амбітні плани потребують злагодженої роботи державних і приватних установ і за умов розумної координації ми уникнемо затримок та зривів ремонтів», — повідомив Кубраков.

В уряді уточнюють, що Укравтодор почне збирати інформацію та координувати перевезення необхідних для ремонту та будівництва доріг вантажів.

Наразі дорожні роботи в Україні почалися у 17 областях на 68 об'єктах. Загалом протягом теплої пори року в Україні планують відремонтувати та збудувати щонайменше 4 тисячі кілометрів автошляхів.

Раніше стало відомо, що через теплу зиму Укравтодор почав ремонтні роботи завчасно.

Для пришвидшення ремонтних робіт уряд скасував низку паперових дозволів для початку робіт. Крім цього, держава планує залучити додаткові 20 мільярдів гривень зовнішнього фінансування на ремонт та будівництво доріг. Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський.

Поділитись: