«Укрзалізниця» для боротьби з корупцією та іншими злочинами планує застосовувати іноземний досвід — Forensic.

«Укрзалізниця» для боротьби з корупцією та іншими злочинами планує застосовувати іноземний досвід — Forensic.

Тендер на проведення таких робіт в сфері залізничного транспорту оголосять найближчим часом, повідомляє прес-служба ПАТ. 

«До участі в тендері запросять всесвітньо відомі фірми, які є лідерами в цьому сегменті. Насамперед, компанії аудиторської «великої четвірки», — йдеться в повідомленні.

Forensic — це комплекс заходів спеціалізованої компанії, який дозволяє виявити значні потенційні ризики та загрози в компанії, протиправні дії працівників на етапі їх виникнення. 

«Це не одноразова акція, а системна робота, спрямована проти хабарництва, корупції, фінансових махінацій. Загалом, практика Forensic триває від півтора до трьох років, у залежності від складності та глибини ураження корупцією компанії. Результатом має стати виявлення учасників незаконних оборудок усередині «Укрзалізниці» і передача матеріалів до правоохоронних та судових органів», — зазначив глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

Зазначимо, що Велика четвірка аудиторських компаній — це чотири найбільших у світі компаній, які надають аудиторські і консалтингові послуги: американська Deloitte, британські PwC, EY і нідерландська KPMG. 

Раніше СБУ викрила на систематичних хабарах філію «Укрзалізниці». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балчун залишиться головою «Укрзалізниці» ще 2 роки автоматично. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile