УКРАЇНА

«Укрзалізниця» хоче ускладнити митний контроль у поїздах Інтерсіті через «прорив» Саакашвілі

12 вересня, 2017 19:32
УКРАЇНА/«Укрзалізниця» хоче ускладнити митний контроль у поїздах Інтерсіті через «прорив» Саакашвілі
Зберегти
Вигляд
Спрощена модель митного контролю, введена в поїздах Інтерсіті, які направляються за кордон, може бути змінена через ситуацію, що виникла в неділю, 10 вересня, у поїзді Перемишль - Київ.

Спрощена модель митного контролю, введена в поїздах Інтерсіті, які направляються за кордон, може бути змінена через ситуацію, що виникла в неділю, 10 вересня, у поїзді Перемишль - Київ.

Про це заявив виконувач обов'язків глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов на брифінгу, передає «Укрінформ».

«Це експериментальна модель, яка була введена, щоб пасажири мали більше комфорту і швидше долали кордон. Нам потрібно буде вивчити її і, можливо, підкорегувати, щоб не було лазівок для окремих пасажирів», — заявив Кравцов.

Він зазначив, що позиція і дії персоналу «Укрзалізниці» під час перетину держкордону екс-головою Одеської облдержадміністрації «були абсолютно законними».

«Ми не можемо порушувати закон через позицію однієї людини. Що стосується наслідків, на сьогоднішній день ми заявили, що проведемо компенсації пасажирам».

Раніше «Укрзалізниця» пообіцяла виплатити відшкодування пасажирам потяга «Інтерсіті», які не змогли вчасно виїхати з Перемишля до Києва.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини