УКРАЇНА

Укрзалізниця констатує дефіцит вантажних вагонів

23 серпня, 2018 14:55
УКРАЇНА/Укрзалізниця констатує дефіцит вантажних вагонів
Зберегти
Вигляд
З початку 2018 року Укрзалізниця придбала 2287 вантажних вагонів, з яких 1837 побудовано на власних потужностях компанії. Проте попри це, там констатують, що вантажних вагонів не вистачає для задоволення потреб ринку.

З початку 2018 року Укрзалізниця придбала 2287 вантажних вагонів, з яких 1837  побудовано на власних потужностях компанії. Проте попри це, там констатують, що вантажних вагонів не вистачає для задоволення потреб ринку.

Про це йдеться у повідомлення прес-служби Укрзалізниці.

Як зазначається, минулого року компанія придбала 2721 вантажний вагон. Разом з придбаними цього року, частка Укрзалізниці на ринку залізничних вантажних перевезень складає 40%.

У компанії також зазначили, що тарифи на вантажні перевезення зростали у 2018 році повільніше, ніж ціни на промислові товари, проте попри це в Укрзалізниці знайшли кошти на оновлення складу вантажних вагонів.

Напередодні азотні заводи, що належать компанії українського олігарха Дмитра Фірташа, звинуватили Укрзалізницю в саботуванні роботи через брак вантажних вагонів для транспортування продукції.

Нагадаємо, що напередодні Укрзалізниця підвищила ставки за користування вантажними вагонами у близько півтора рази, залежно від типу вантажного вагону.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що протягом року мають залучити близько 2 мільярдів доларів інвестицій в тому числі для модернізації вантажних вагонів та локомотивів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Укрзалізниці планують виставляти вільні місця у вантажних вагонах на відкриті аукціони Prozorro.

Також аналітики Bloomberg попереджали, що дефіцит вантажних вагонів в Україні може значно ускладнити експорт продукції у 2018 році.

Європейський банк реконструкції та розвитку може надати Укрзалізниці ще один кредит на закупівлю вагонів.

Пов`язані новини