УКРАЇНА

Укрзалізниця потребує близько $2 млрд інвестицій — очільник компанії

30 травня, 2018 17:01
УКРАЇНА/Укрзалізниця потребує близько $2 млрд інвестицій — очільник компанії
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниця протягом 2018 року планує залучити близько одного мільярда доларів інвестицій, проте її потреби складають ще близько 2 мільярдів доларів.

Укрзалізниця протягом 2018 року планує залучити близько одного мільярда доларів інвестицій, проте її потреби складають ще близько 2 мільярдів доларів.

Про це повідомив виконуючий обов'язки керівника Укрзалізниці Євген Кравцов під час конференції UZ: Investor Day 2018, передає прес-служба компанії.

«Наразі маємо надолужувати все те, що не було зроблено вчасно, тому реальна потреба в інвестиціях становить ще близько 2 мільярдів доларів США. І для цього потрібно віднайти інструменти для залучення приватного капіталу в усіх необхідних напрямках», — повідомив Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця запропонує інвесторам конкретні інвестиційні програми, серед яких інвестиції в оновлення вантажних вагонів, термінальні та вагонні комплекси.

Крім цього, за словами Кравцова, до кінця цього року Укрзалізниця придбає близько 7 тисяч нових вантажних та 60 пасажирських вагонів, 2 секції електропоїздів та модернізує 226 пасажирських вагонів.

Також в Укрзалізниці повідомили, що планують скоротити час подорожі з Києва до Одиси на 25% — до 5,5 годин.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця провела капітальний ремонт 130 кілометрів колій.

Нагадаємо, що 24 травня в Україні відкрили другий за довжиною новий Бескидський тунель. Як повідомлялось,  пасажирське сполучення новим ним відкрили 25 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фактів про Бескидський тунель.

Також в Укрзалізниці дозволили пасажирам дізнаватись про наявність кондиціонерів у вагонах.

Пов`язані новини