УКРАЇНА

Укрзалізниця та General Electric оголосять спільний тендер на обслуговування локомотивів

22 червня, 2018 12:12
УКРАЇНА/Укрзалізниця та General Electric оголосять спільний тендер на обслуговування локомотивів
Зберегти
Вигляд
Очільники Укрзалізниці та General Electric Transportation домовились про оголошення спільного тендеру на обслуговування локомотивів, які американська компанія збудує та поставить в Україну.

Очільники Укрзалізниці та General Electric Transportation домовились про оголошення спільного тендеру на обслуговування локомотивів, які американська компанія збудує та поставить в Україну.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Укрзалізниця та General Electric уже сьогодні готуються до оголошення офіційного тендера на сервісне обслуговування локомотивів TE33A серії Evolution, які будуть поставлені Укрзалізниці в рамках угоди», — йдеться у повідомленні на сайті Укрзалізниці.

Там також додають, що у липні 2018 року очільник Укрзалізниці Євген Кравцов відвідає США, щоб перевірити процес складання локомотивів та дизельних двигунів General Electric.

Раніше повідомлялось, що General Electric виключили з розрахунку індексу Доу Джонса. Це була найстаріша компанія, яка входила до цього біржевого індексу протягом понад 100 років.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Пов`язані новини