УКРАЇНА

Укрзалізниця з початку року зекономила майже 100 млн грн на закупівлі пального

21 серпня, 2018 14:32
УКРАЇНА/Укрзалізниця з початку року зекономила майже 100 млн грн на закупівлі пального
Зберегти
Вигляд
Державна Укрзалізниця зекономила близько 100 мільйонів гривень за закупівлі дизильного пального з початку 2018 року завдяки запровадженню формульного ціноутворення.

Державна Укрзалізниця зекономила близько 100 мільйонів гривень за закупівлі дизельного пального з початку 2018 року завдяки запровадженню формульного ціноутворення.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Там також зазначають, що з часу запровадження нової системи закупівлі пального там не було перебоїв з його постачанням.

Як зазначається, закупівля дизельного палива Укрзалізницею відбувається у системі Prozorro. Так, від початку року було проведено 21 аукціон із закупівлі пального, загальний обсяг якого складає 240 тисяч тон. При цьому, ціна на пальне розраховується за формулою, що враховує ринкові коливання вартості палива.

Щодня Укрзалізниця використовує близько 900 тон пального. Наразі компанія володіє запасами, достатніми для 7 діб безперебійного функціонування.

Раніше повідомлялось, що у 2017 році українці виїжджали до Росії майже 4,4 мільйони разів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ До Москви — на ведмедях: до чого може призвести заборона транспортного сполучення з Росією

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував обмеження в транспортному сполученні з Росією

Раніше у коментарі Громадському Омелян повідомив, що рішення про скасування потягів між Україною та РФ остаточно має ухвалювати РНБО та Уряд. 

Зараз пряме сполучення між Росією і Україною зберігається у вигляді потягів і автобусів. Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Також повідомлялось, що за шість місяців поточного року держкомпанія Укрзалізниця отримала 177 млн 580 тисяч гривень від курсування поїздів у напрямку Росії та зворотно. 

Пов`язані новини