Укрзалізниця анонсувала запровадження системи безконтактних розрахунків у приміських поїздах та поїздах далекого сполучення.

Укрзалізниця анонсувала запровадження системи безконтактних розрахунків у приміських поїздах та поїздах далекого сполучення.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, вперше систему безконтактних розрахунків запровадять у новому швидкісному поїзді з Києва до міжнародного аеропорту «Бориспіль». Введення в експлуатацію швидкісної залізниці планується у грудні 2018 року, тоді ж заплановано запровадження тестової системи розрахунків.

Також, розрахунки можна буде здійснювати за допомогою платіжних карток, а також систем GooglePay та ApplePay.

«Попередньо передбачено застосування двох нових для Укрзалізниці технологій оплати проїзду в поїздах. Перша — встановимо на Центральному вокзалі в Києві та в Міжнародному аеропорту Бориспіль спеціальні термінали для продажу квитків за готівку та безготівкові кошти. Друга — надамо пасажирам можливість розрахуватися за проїзд безпосередньо в поїздах за технологією, що вже вдало опрацьована в Київському метрополітені», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Нагадаємо, що 22 травня в Укрзалізниці повідомили, що проект швидкісної залізниці до аеропорту «Бориспіль» готовий на 25%, а після запуску вартість проїзду там складатиме 80 гривень.

Наприкінці березня повідомлялося, що в Укрзалізниці готуються до будівництва експресу Київ-Бориспіль.

16 лютого уряд підтримав будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль.

Будівництво швидкісної залізниці, або так званого «Повітряного експресу» коштуватиме понад 300 млн доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му

Також в НБУ повідомляли, що частка безготівкових розрахунків в Україні сягнула майже 50%.

Поділитись: