Американська акторка Ума Турман заявила про те, що стала жертвою зґвалтування та домагань продюсера Харві Вайнштейна.

Американська акторка Ума Турман заявила про те, що стала жертвою зґвалтування та домагань продюсера Харві Вайнштейна.

Про це вона розповіла  The New York Times.

Турман стверджує, що Харві Вайнштейн напав на неї в лондонському готелі: затягнув на ліжко, спробував залізти зверху, зняти халат, а також «робив різні неприємні речі». Вона згадує, що вибралася з-під нього, а на наступний день продюсер надіслав їй букет троянд.

Актриса повідомила виданню, що відтоді сприймала Вайнштейна як ворога і розповідала про те, що трапилося, Квентіну Тарантіно напередодні зйомок «Убити Білла», але той не надав цьому належного значення і сказав: «Бідний Харві, йому так хочеться мати дівчат, яких йому не бачити».

Відносини з Тарантіно також ускладнилися після аварії на знімальному майданчику. На зйомках «Убити Білла» режисер зажадав від актриси сісти за кермо замість каскадера. Автомобіль, мабуть, був не до кінця справний, і все закінчилося автокатастрофою, після якої Турман боялася, що не зможе ходити (у неї була пошкоджена шия і коліна).

Турман погрожувала засудити студію Вайнштейна, проте їй 15 років не давали доступу до кадрів аварії.

Турман також розповіла, що в 16 років її зґвалтував актор на 20 років старший за неї, з яким вона познайомилася в клубі.

«Я була тоді надзвичайно поступливою. Я намагалася сказати «ні», кричала, робила все, що можна. Він сказав, що двері замкнені, і я навіть не спробувала її відкрити. Після такого стаєш або ще більш поступливою, або менш. Я стала менш», — розповіла акторка.

ДИВІТЬСЯ: «Чорна» доріжка, промова Опри та жарти про Вайнштейна: як проходив «Золотий Глобус».

13 грудня Сальма Хайєк опублікувала в газеті The New York Times великий текст про те, як Харві Вайнштейн домагався її під час роботи над фільмом «Фріда», а після її відмов погрожував закрити проект.

Вайнштейна звинуватили в домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок, але раніше його представники практично не коментували окремі звинувачення.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Зазначалося також, що Вайнштейн домагався молодих акторок і співробітниць його кінокомпанії.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile