УКРАЇНА

Умеров та Чийгоз вимагатимуть від Путіна розсекретити указ про їх помилування — адвокат

7 грудня, 2017 13:56
УКРАЇНА/Умеров та Чийгоз вимагатимуть від Путіна розсекретити указ про їх помилування — адвокат
Зберегти
Вигляд
Звільнені кримські політв'язні —  заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз позиватимуть до Адміністрації президента Росії з вимогою розсекретити укази про їх помилування.

Звільнені кримські політв'язні —  заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз позиватимуться до Адміністрації президента Росії з вимогою розсекретити укази про їх помилування.

Про це у Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Він пояснив, що після звільнення окупаційна влада не видала Умерову та Чийгозу жодних документів. Чийгозу лише видали довідку про звільнення із СІЗО.

Після цього адвокати звернулись до Адміністрації президента РФ. Там їм відмовили у наданні документів, оскільки укази про помилування Чийгоза та Умерова засекречені.

«Це позбавляє їх права на реалізацію своїх прав, в тому числі на повернення додому в Крим», — наголосив Полозов.

Він анонсував судовий позов до Адміністрації президента Росії.

«Найближчим часом Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров подадуть позови до адміністрації президента РФ з вимогою розсекретити ті нормативні акти, які безпосередньо зачіпають їх права і свободи. Представляти їх у московському суді буду я», — наголосив він.

ДИВІТЬСЯ: «Ми вдома» – кримські політв'язні Умеров і Чийгоз повернулись до України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму, видали турецькій стороні.

27 жовтня Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз повернулися в Україну

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воля для Умерова і Чийгоза: як звільняли кримських політв'язнів

Пов`язані новини