Унаслідок бойових дій Донецька фільтрувальна станція залишилася без енергопостачання, без води опинилася Авдіївка, а також селища Орлівка та Ласточкине.

Унаслідок бойових дій Донецька фільтрувальна станція залишилася без енергопостачання, без води опинилася Авдіївка, а також селища Орлівка та Ласточкине.

Про це у повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

«20 травня до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що приблизно о 21:35 внаслідок бойових дій була пошкоджена високовольтна лінія електропередач «Макіївка-АКХЗ №2» 110 кВ (попередньо на тимчасово непідконтрольній території). Внаслідок цього знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, яка розташована в Ясинуватському районі», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них перебував у важкому стані. 

Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили. Це була друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року. 

В ОБСЄ заявили, що роботу Донецької фільтрувальної станції, яка потрапила під обстріл 17 квітня, можна буде відновити тільки тоді, коли сторони нададуть переконливі та надійні гарантії безпеки.

Водночас ранку 22 квітня повідомлялося, що на ДФС частково відновили роботи.

Поділитись: