Унаслідок сутичок під час знесення поліцією наметового містечка під Верховною Радою в Києві постраждали 10 людей, ще 50 затримано.

Унаслідок сутичок під час знесення поліцією наметового містечка під Верховною Радою в Києві постраждали 10 людей, ще 50 затримано.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко в ефірі «112-Україна».

«Наразі мені відомо, що в медичні установи звернулися 6 осіб з числа тих, хто перебував у наметовому містечку. Також постраждали чотири співробітники поліції. Всього затримано 50 осіб», – повідомив Крищенко.

За його словами, таким чином поліція вжила заходів для забезпечення слідчих дій.

«Почалося опір, попалили (протестувальники) шини. Поліція вжила заходів для забезпечення слідчих дій. ДСНС швидко погасила шини», — наголосив він.

Крищенко також зазначив, що слідчі дії проводяться в рамках розслідування двох кримінальних проваджень — за фактом подій 27 числа під парламентом, коли дістали поранень 14 поліцейських, а також за фактом подій під Жовтневим палацом у 2017 році, де також було завдано травми поліцейським.

Нагадаємо, у Києві під Верховною Радою вранці 3 березня правоохоронці знесли наметове містечко.

1 березня Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд. Це було основною вимогою учасників протесту під стінами Верховної Ради. 

27 лютого під будівлею Верховної Ради між учасниками акції, які виступали за Антикорупційний суд, та правоохоронцями сталися сутички. Правоохоронці заявили, що 14 співробітників поліції постраждали.

Зазначимо, що перші намети біля парламенту встановили 17 жовтня 2017 року, під час акції на підтримку «Великої політичної реформи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жило наметове містечко під Радою

Поділитись: