УКРАЇНА

Унаслідок сутичок під Жовтневим палацом постраждали 60 нацгвардійців — Нацгвардія

17 грудня, 2017 23:35
УКРАЇНА/Унаслідок сутичок під Жовтневим палацом постраждали 60 нацгвардійців — Нацгвардія
Зберегти
Вигляд
lead
Унаслідок сутичок під Жовтневим палацом у Києві під час «Маршу за імпічмент» прихильників Міхеїла Саакашвілі постраждали 60 нацгвардійців, 15 з них — госпіталізовані.

Унаслідок сутичок під Жовтневим палацом у Києві під час «Маршу за імпічмент» прихильників Міхеїла Саакашвілі постраждали 60 нацгвардійців, 15 з них — госпіталізовані.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

«У результаті сутички постраждали 60 гвардійців. На місце виїхали карети швидкої допомоги. Після надання першої медичної допомоги 45 продовжили виконання службових обовязків, а 15 було госпіталізовано: 13 — отруєння газом, 1 — травма обличчя, 1 —травма голови ( у капюшон зимової куртки бійцю закинули вибуховий пакет, але завдяки тому, що на ньому були засоби захисту та шолом, вдалося запобігти значним ушкодженням)», — йдеться у повідомленні.

Раніше поліція повідомила, що у сутичках під Жовтневим палацом постраждали 32 правоохоронця.

Нагадаємо, що 17 грудня у центрі Києва представники партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил» та інші протестувальники вийшли на «Марш за імпічмент». Від Майдану вони рушили до Жовтневого палацу, аби, за словами Саакашвілі,«організувати там штаб».

Під будівлею палацу сталися сутички протестувальників з правоохоронцями, був розпилений сльозогінний газ та підірвані у натовпі шумові гранати.

Посли Канади та Британії також засудили дії протестувальників під Жовтневим палацом. 

Посольство США також засудило заворушення під Жовтневим палацом.

Громадське слідкувало НАЖИВО за подіями під час Маршу за імпічмент.

Пов`язані новини