Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вранці 7 серпня прийшла на допит до Генеральної прокуратури України.

Про це повідомив кореспондент Громадського. Вона відмовилася говорити із журналістами. Адвокат омбудсмена Андрій Тарасов зазначив, що «не знає, чому її викликали». ГПУ викликала на допит Денісову 30 липня.

Нагадаємо, 26 липня 2019-го Національне антикорупційне бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань ГПУ провели обшуки у будівлі Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК). Ще під час обшуків у ОАСК представники НАБУ та ГПУ оприлюднили аудіозаписи розмов суддів, зокрема, Павла Вовка, Євгена АбловаІгоря Погрібніченка. У записах згадувалися й імена Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової та голови Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка. Обшуки у суді проходили щодо справ Майдану та рішень, які виносили судді ОАСК.

Згідно з аудіозаписами, Денісова домовилася із головою ОАСК Павлом Вовком щодо своєї справи про невідповідність у декларації про майно.

Правозахисники та активісти вимагали розслідувати дії Денісової.

Поділитись: