Детективи Національного антикорупційного бюро разом з управлінням спецрозслідувань Генпрокуратури прийшли з обшуками в Окружний адміністративний суд Києва.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Обшуки здійснюють у межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями цього суду.

«Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства», — додали у відомстві.

Обшуки стосуються справи про можливе незаконне втручання керівництва та суддів Окружного адмінсуду Києва у розгляд справ та роботу інших органів влади, пише «Українська правда» з посилання у правоохоронних органах. Це втручання виявили під час розслідування заборони судом мітингів під час Майдану.

Джерело у суді заявило УП, що обшуки проводять в кабінетах суддів і в приміщення суду не допускають адвокатів. Припускають, що силовики вилучають сервери.

Окружний адміністративний суд Києва раніше прославився низкою резонансних рішень: так, він визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку, усунув з посади очільницю МОЗ Уляну Супрун, поновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби, заморозив перейменування УПЦ МП та зупиняв конкурс на посаду глави митниці, дозволив заступнику глави СБУ Демчині не показувати декларацію, заборонив приватизацію Центренерго та ухвалив чимало інших дивних рішень.

Поділитись: