УКРАЇНА

Рятувальники здійснюють перевірку дитсадків, шкіл та ТРЦ за планом — ДСНС

27 березня, 2018 19:36
УКРАЇНА/Рятувальники здійснюють перевірку дитсадків, шкіл та ТРЦ за планом — ДСНС
Зберегти
Вигляд
Державна служба з надзвичайних ситуацій здійснює перевірки дитячих садків, шкіл, торговельно-розважальних центрів, а також об'єктів і підприємств з високим ступенем ризику відповідно до річного план-графіку.

Державна служба з надзвичайних ситуацій здійснює перевірки дитячих садків, шкіл, торговельно-розважальних центрів, а також об'єктів і підприємств з високим ступенем ризику відповідно до річного план-графіку.

Про це повідомив представник ДСНС України Олександр Чикригін.

Він наголосив, що 18 грудня 2017 року уряд виніс постанову №1104, якою визначено ряд органів, на які не поширюється дія закону про мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу.

Держслужбу з надзвичайних ситуацій було віднесено до таких органів.

Відтак, уряд дозволив ДСНС здійснювати державний нагляд (контроль) щодо закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику.

«Станом на сьогоднішній день всі суб'єкти господарювання, їхні об'єкти в тому числі і торговельно-розважальні комплекси, які можна віднести до високого ступеню ризику, перевіряються відповідно до затвердженого річного план-графіку, який є на сайті ДСНС», — сказав Чикригін.

У листопаді 2016 року Рада 235 голосами підтримала законопроект №3153 від 18 вересня 2015 року «Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Таким чином, парламент продовжив заборону здійснення держорганами значної кількості планових перевірок суб'єктів господарювання до кінця 2017 року.

Мораторій на перевірки бізнесу в Україні на наступний рік продовжили у грудні минулого року, приймаючи законопроект про бюджет-2018.

Раніше повідомлялось, що влада Києва вирішила перевірити пожежну безпеку в торгово-розважальних центрах Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Нагадаємо, 25 березня у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталась пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня». Вони вимагають покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Пов`язані новини