Кабінет Міністрів України ініціює міжвідомчі перевірки підприємств з метою виявлення не оформлених та незареєстрованих працівників.

Кабінет Міністрів України ініціює міжвідомчі перевірки підприємств з метою виявлення не оформлених та незареєстрованих працівників.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

«Я не прихильник покарання — треба людям пояснити. Будь ласка, оформлюйте працівників. Ми даємо місяць. Але потім на нас не ображайтеся», — заявив Гройсман.

Як зазначається, нові перевірки мають на меті збільшити надходження від податків та єдиного соціального внеску.

«Ми сьогодні боремося за кожну копійку — і по митниці, і по інших сферах. Так само будемо боротися із сірою зайнятістю», — зазначив Гройсман.

За його словами, дотація, яку виплачують з державного бюджету Пенсійному фонду за розмірами дорівнює витратам на обслуговування державного боргу.

«Маємо великий виклик — питання захисту прав найманих працівників. Якщо це не зробити сьогодні, через певний період часу ці люди отримають мінімальні пенсії. А ще гірше, якщо трапиться травма на виробництві, то людина не отримає компенсації», — додав Гройсман.

Напередодні, 5 вересня, уряд розпорядився посилити боротьбу з неофіційним працевлаштуванням в Україні.

Раніше в уряді спростили процедуру працевлаштування іноземців в Україні. Зокрема, це рішення скасовує можливість відмови у оформленні посвідки на проживання на підставі того, що дата в’їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

Раніше повідомлялось, що Україна та Польща домовились спільно боротися з шахрайством при працевлаштуванні українців.

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile