ENRU

Уряд оскаржить рішення про незаконність виведення «Укрзалізниці» з Мінінфраструктури

Міністерство юстиції та уряд оскаржать судову постанову, яка визнанала незаконною передачу «Укрзалізниці» з підпорядкування Міністерства інфраструктури.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін’юсту.

«Як тільки Мін’юст та уряд зможуть ознайомитися з документом, на рішення подадуть апеляційну скаргу», — заявив заступник міністра юстиції Сергій Шкляр.

Він сказав, що Кабінет Міністрів, як відповідач у справі, не отримав зазначеного судового рішення, а текст документу не розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Тому ще більш дивним виглядає той факт, що Міністерство інфраструктури, як третя особа у справі, якимось чином отримало текст рішення, яке, за словами очільника Мінінфраструктури, винесено судом іще минулої п'ятниці», — ідеться в повідомленні.

За словами Сергія Шкляра, представники уряду намагалися ознайомитися з матеріалами справи в суді, проте секретар судового засідання повідомив, що матеріали, можливо, нададуть для ознайомлення «завтра».

«Така ситуація наштовхує на думку про упередженість суду в цій справі відносно одного з учасників процесу. Кабінет Міністрів України вважає судове рішення незаконним оскаржить його», — наголосив Сергій Шкляр.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово критикував роботу Балчуна на посаді голови «Укрзалізниці». Міністр закликав звільнити його та передати «Укрзалізницю» в управління уряду.

Однак,  Балчун автоматично залишиться головою «Укрзалізниці» ще 2 роки, відповідно до чинного законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти не можна залишитись: скандали, успіхи та невдачі очільника «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram